Desir Eternel Femme
Opinie,  Produkty

Désir Éternel Femme – perfumy z feromonami damskie

Przy wyborze perfum najczęściej bierzemy pod uwagę ich zapach – ma on pasować do naszego stylu życia, wieku i oczywiście indywidualnych upodobań. Obecnie znajdziesz na rynku także perfumy do zadań specjalnych – przykładem jest Désir Éternel Femme. To perfumy, których skład został wzbogacony feromonami, dzięki czemu nie tylko otulą Cię pięknym zapachem, ale także przyciągną uwagę płci przeciwnej i pozytywnie wpłyną na Twoją samoocenę.

Kiedy warto sięgnąć po perfumy z feromonami?

Wiele pań uskarża się na brak zainteresowania ze strony płci przeciwnej. Jeśli do tego są to osoby nieśmiałe, które nie czują się atrakcyjne, nawiązanie wartościowej relacji z mężczyzną może być dla nich wyjątkowo trudne. Chcesz dodać sobie pewności i seksapilu? Perfumy Désir Éternel Femme, które zawierają dwa feromony kopulinę oraz estratetraenol, pomogą Ci. Wymienione feromony szybko i skutecznie oddziałują na podświadomość panów, czyniąc ich bardziej chętnymi do zaangażowania. Jednocześnie kobieta używająca perfum z feromonami staje się w ich oczach bardziej atrakcyjna. Jak już wspomnieliśmy perfumy Désir Éternel Femme to świetne rozwiązanie dla nieśmiałych pań, które chciałaby zwiększyć swoje szczęście w miłości. Warto jednak podkreślić, że to produkt, który sprawdzi się również w przypadku kobiet pewnych siebie, przekonanych o własnej atrakcyjności, które chciałaby nawiązać nowe znajomości. Nie zapominaj o tym, że feromony to znany afrodyzjak, który przyciąga mężczyzn jak magnes.

Desir Eternel Femme – innowacyjny produkt dla wymagających

Jak już wspomnieliśmy, perfumy Désir Éternel Femme cechują się świeżym, kwiatowym zapachem, w którym wyczuwalne są nity jaśminu, geranium oraz cytrusów. Zapach jest wyraźny, jednak nie przytłaczający. To kompozycja zapachowa, która pasuje do każdej kobiety i może zostać użyta niezależnie od okazji. Z racji tego, że perfumy zawierają żeńskie feromony: kopulinę oraz estratetraenol, działają niezawodnie. Działanie feromonów zostało udowodnione naukowo. Dodatkowym atutem Désir Éternel Femme jest eleganckie opakowanie – to produkt, który sprawdzi się również jako prezent dla bliskiej osoby.

Desir Eternel Femme cena

Jak działają perfumy Désir Éternel Femme?

Czy to możliwe, że wystarczy rozpylić na skórze konkretne perfumy, aby wzbudzać wyraźnie wyższe zainteresowanie ze strony mężczyzn? To pytanie zadaje sobie wiele pań, które chciałaby nawiązać nowe znajomości. Skuteczność Désir Éternel Femme bazuje na żeńskich feromonach. Co to feromony? Jak one działają? To lotne substancje substancje, które najpierw wyczuwane są przez narząd lemieszowo-nosowy, a następnie wysyłane do podwzgórza. Co istotne, feromony oddziałują na podświadomość, stąd też właściwie nie sposób się im oprzeć. Kluczowe jest działanie konkretnych feromonów. Za działanie Désir Éternel Femme odpowiadają dwa feromony damskie:

  • estratetraenol – to żeński feromon, który sprawia, że mężczyzna odbiera kobietę jako bardziej atrakcyjną. Pod wpływem działania tej substancji na podświadomość mężczyzna jest bardziej opiekuńczy wobec kobiety, wzrasta też jego pożądanie. Co interesujące, estratetraenol, nawet w niewielkiej dawce, poprawia nastrój zarówno u pań, jak i panów;
  • kopulina – to feromon, który powstaje w kobiecej pochwie. Naturalnie jest stężenie jest najwyższe w trakcie dni płodnych kobiety. Feromon ten, rozpylony na skórze, sprawia, że kobieta staje się bardziej godna pożądania, kusząca w oczach mężczyzn. Feromon ten podnosi u mężczyzn poziom testosteronu.

Skład Désir Éternel Femme

Désir Éternel Femme to eleganckie perfumy dla pań, których ważnym składnikiem są naturalne feromony żeńskie. To produkt w stu procentach bezpieczny. Jeśli chodzi o skład, poza feromonami obejmuje on mieszanki zapachowe (geranium, jaśmin, cytrusy) oraz alkohol, który pełni rolę rozpuszczalnika. Nie każdy ma świadomość tego, że feromony, chociaż to substancje zapachowe, w stężeniu odpowiednim do produkcji perfum, nie wpływają na ich zapach. Dzięki unikalnej recepturze perfumy Désir Éternel Femme utrzymują się dość długo na skórze, wystarczy ich niewielka ilość, aby uzyskać pożądany efekt.

Désir Éternel Femme

Jak stosować Désir Éternel Femme?

Wyjaśniliśmy już, co to są feromony. Zastanówmy się teraz, jak ich użyć, aby maksymalnie wykorzystać ich potencjał. Stosowanie perfum Désir Éternel Femme jest bardzo proste. Wystarczy, że rozpylisz perfumy na skórze, aby korzystać z ich niezwykłych właściwości. Aby efekt był zadowalający, powinnaś spryskać dekolt, kark, szyję, przeguby dłoni. Ważne jest, aby perfumy znalazły się na skórze, a nie na ubraniu. Tylko w kontakcie ze skórą zapach może się rozwinąć i odpowiednio zadziałać. Jeśli chcesz wzmocnić efekt, zaaplikuj Désir Éternel Femme na skórę posmarowaną bezzapachowym kremem. Dzięki temu woń perfum utrzyma się znacznie dłużej. Ponieważ Désir Éternel Femme to perfumy o pięknym, kwiatowym zapachu, pasują zarówno na wieczór, jak i na dzień. Działanie feromonów rozpoczyna się każdorazowo po rozpyleniu perfum po skórze. W praktyce oznacza to, że możesz tego zapachu używać jak najbardziej naprzemiennie z innymi perfumami. To w żaden sposób nie osłabi ich działania.

Feromony opinie. Jak oceniane są perfumy Désir Éternel Femme?

Wiesz już, jak działają feromony i dlaczego warto wypróbować ich moc. Poniżej możesz zobaczyć, jak perfumy Désir Éternel Femme oceniane są na forach internetowych przez panie, które miały już okazję ich użyć:

Désir Éternel Femme

Pod choinkę dostałam od siostry Désir Éternel Femme. Zapach od razu przypadł mi do gustu. Jest bardzo świeży, kwiatowy, z wyczuwalną nutą cytrusów, nadaje się na co dzień. Nie byłam przekonana co do osławionego działania feromonów, ale teraz zdążyłam już zmienić zdanie. Wcześniej mężczyźni raczej nie zwracali na mniej uwagi, teraz to się zmieniło diametralnie. Coraz częściej słyszę komplementy, a kolega z pracy, który wcześniej nie był mną zupełnie zainteresowany, zaprosił mnie na randkę.

Moją przygodę z feromonami zaczęłam kilka miesięcy temu. Po rozstaniu z partnerem chciałam poczuć się atrakcyjna, pewna siebie… i może znaleźć kogoś bliskiego. Zdecydowanie widzę wyższe zainteresowanie ze strony mężczyzn, ja sama zresztą czuję się pewniej na randkach. Uważam, że Désir Éternel Femme to była naprawdę dobra inwestycja. Polecam każdej kobiecie, która chciałaby dodać trochę koloru swojemu życiu.

Przy mężczyznach zawsze czułam się niepewnie, byłam raczej typem szarej myszki. W końcu postanowiłam to zmienić. Na początek w ramach eksperymentu sięgnęłam po perfumy z feromonami. Od razu zaznaczę, że sam zapach Désir Éternel Femme jest bardzo przyjemny, nie jest duszący i przytłaczający. A działanie feromonów? Widzę, że jestem dla mężczyzn bardziej atrakcyjna, częściej oglądają się za mną na ulicy, dostaje propozycję spotkań. Co ciekawe, zauważyłam, że o wiele lepiej dogadują się także z kolegami z pracy.

Désir Éternel Femme -25%

Désir Éternel Femme – efekty

Désir Éternel Femme

Wysokiej klasy perfumy damskie z feromonami to produkt, który przyda się każdej kobiecie. Feromony działają praktycznie od razu. Już po pierwszym użyciu perfum zauważysz, że przyciągasz męską uwagę. Damskie feromony, odebrane przez podświadomość mężczyzny, sprawiają, że szuka on kontaktu, ma większą potrzebę bliskości, pod wpływem feromonów kobieta, która ich używa, staje się dla niego bardziej atrakcyjna. Warto jednak zaznaczyć, że perfumy Désir Éternel Femme oddziałują nie tylko na sferę miłosną. Kobieta, która cieszy się powodzeniem, jest bardziej świadoma swoich mocnych stron, staje się wyraźnie bardziej pewna siebie, odważniejsza. W efekcie łatwiej jej nawiązywać i utrzymać kontakty z innymi. To przekłada się nie tylko na udane życie towarzyskie, ale także na sukcesy w sferze zawodowej. Feromony sprawią, że będziesz wzbudzać sympatię i większe zaufanie, zaczniesz cieszyć się uznaniem. To znacznie ułatwi Ci współpracę z kolegami z pracy, partnerami biznesowymi i klientami. Już po pierwszym zastosowaniu Désir Éternel Femme zauważysz większe zainteresowanie ze strony mężczyzn, Twoja osobowość stanie się dla nich bardziej pociągająca. W efekcie szybko wzrośnie Twoja samoocena. Naprawdę warto!

About Post Author