News

Ranking TOP 5 najdroższych ras psów.

Miłośnicy psów nie raz zadają sobie pytanie, jakie są najdroższe rasy psów na świecie. Mimo że nie każda rasa kosztuje tyle samo, ale możemy właśnie przez to stworzyć ranking najdroższych ras psów. Zapraszamy do zapoznania się z owym TOP5, które zaprezentuje najdroższe rasy psów i ile owa rasa kosztuje.

Ranking TOP5 najdroższych ras psów.

1 miejsce. Kanadyjski pies eskimoski.

Pies ten jest jeden z prawdziwych wszechstronnych pomocników, często pies występuje w roli ratownika a też jako przewodnik. Bardzo szybko się uczy i jest przepiękny od 2018 roku jest ich coraz miej w Polsce, jak i w Europie a jego cena zaczyna się od 5000 złotych. Dużo troski i długie spacery zadowolą psiaka. Jest on dość mocno aktywny i lubi się bawić do późnych lat.

2 miejsce. Pies faraona.

Szlachetna sylwetka przypominająca egipskiego boga Anubisa. Rasa ta jest psem myśliwskim, pochodzącym z Malty i jest najlepszym psem myśliwskim w Europie a jego koszt wynosi od 3500 do 4500 złotych.

3 miejsce. Akita Inu.

Jest to najbardziej znany i najbardziej popularny pies z Japonii, który sięga już długie lata pobytu. W Europie też osiągnął dużą popularność i zachwyt. Pies nada się na wystawy jak i do domu z dziećmi jest spokojny, ale potrzebuje dużo ruchu w ciągu dnia a jego kwota waha się od 5000 do 8000 tysięcy złotych, a dlaczego tak drogo? Dlatego, że jest mało hodowli, które zajmują się właśnie tymi psami w Europie.

4 miejsce. Cavalier King Charles Spaniel, jeden z najdroższych psów na świecie.

Jest to rasa, która pamięta czasy królów, a dokładnie króla Karola I i Karola II, którzy rządzili już w XVI wieku. Ów pies jest psem wystawowym szybko sie uczy a jego kwota wynosi od 4000 złotych w Polsce.

5 miejsce. Mastif tybetański

Mastifa tybetańskiego, można dostać w całej Europie za kwotę od 1000 euro wzwyż. W Polsce owa rasa kosztuje od 3000 złotych do nawet 4000 złotych. Jest to pies pasterski, niektóre owe przedstawiciele tej rasy sięgają kwoty nawet do 10000 złotych.

Perfumy dla psów o zapachu arbuza 100 ml

Perfumy dla psów o zapachu arbuza 100 ml

About Post Author