Porady,  Zdrowie

Wielkość penisa jest istotna jednak mały rozmiar to nie ostateczność

Chociaż wielu lekarzy przekonuje, że wielkość penisa nie jest istotna i ważniejsza jest finezja, mężczyźni mają z tego powodu kompleksy. Penis przeciętnego mieszkańca Europy ma rozmiar od 8 do 12 cm w spoczynku, niestety taki wymiar nie dla każdego jest zadowalający.

Mimo, że kobiety wciąż powtarzają, że długość czy obwód penisa nie są dla nich tak ważne i nie od tego zależy satysfakcja w czasie zbliżenia, duża grupa mężczyzn woli posiadać pokaźne przyrodzenie. Przedłużenie penisa stało się od niedawna możliwe, na rynku w aktualnej sprzedaży są polecane wszelkiego rodzaju preparaty, a nawet mężczyźni decydują się na zabiegi operacyjne. Chociaż operacja z użyciem skalpela jest bolesna i bardzo droga jest to jeden z najbardziej skutecznych metod na to, aby penis stał się większy.

Można zdecydować się też na stosowanie bezpiecznych tabletek, które nie tylko wydłużają penisa, ale mają wpływ również na libido i produkcję nasienia. Mimo tego, że rozmiar penisa nie wypływa na jakość życia seksualnego, środki na powiększanie penisa cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem i nikt się temu nie dziwi. Tak samo jak dużo kobiet ma kompleksy wiążące się z wielkością piersi, tak mężczyźni mają problem z rozmiarem penisa. Długość i grubość penisa, to w dalszym ciągu dla dużej grupy panów temat zakazany, który poruszają bardzo niechętnie.

Czy warto stosować środki farmaceutyczne?

Problem z rozmiarem penisa rozpoczyna się w psychice mężczyzny. Jeżeli nigdy nie był zadowolony z rozmiaru swoich klejnotów rodowych na pewno długo unikał intymnych sytuacji, aby nie narazić partnerki na rozczarowanie. Zazwyczaj kobiety nie widzą problemu w rozmiarze penisa, większą uwagę zwracają na to, czy partner posiada fantazję i jest czuły, potrafi zainicjować grę wstępną. Jakość seksu nie zależy tylko od tego, czy mężczyzna został hojnie obdarzony przez naturę, równocześnie nie można wykluczyć tego, że rozmiar w ogólnie nie ma znaczenia. Zbyt mały penis może zapewnić mniej przyjemności, z kolei za duży będzie sprawiał w czasie seksu ból. Wiele kobiet twierdzić, że to nie długość, ale grubość męskiego przyrodzenia ma wpływ i decyduje o tym, czy mogą osiągnąć orgazm.

Grubszy penis umożliwia lepszą stymulację łechtaczki w trakcie zbliżenia, poza tym zapewnia intensywniejszą interakcję z wejściem do pochwy, a tam zlokalizowane są strefy erogenne. Chociaż mężczyznom może się wydawać, że posiadając mały penis nie będą w stanie zaspokoić partnerki i nie będą mieli u niej szans, prawda jest taka, że kobiety są niezwykle wyrozumiałe i zdają sobie sprawę z tego, co w życiu liczy się najbardziej. Nie każdy mężczyzna jest posiadaczem dużego penisa, tak samo jak nie każda kobieta posiada duże piersi, długie nogi czy kształtną pupę. Każdy z nas jest inny i należy siebie zaakceptować takim, jakim się jest, to jest kluczem do szczęśliwego życia jak również do udanego związku. Rozmiar penisa ma wpływ na jakość seksu, ale nie jest czynnikiem decydującym o zadowoleniu partnerki. Nawet, jeśli planujemy zastosować tabletki na powiększenie penisa, trzeba pamiętać, aby wybierać produkty od cenionych na rynku producentów, nie warto kupować urządzeń bądź środków od sprzedawców, z nieznanego źródła.

Powiększanie penisa co jest prawdą, a co nie?

Wielkość penisa w zasadzie nie ma znaczenia i wiele kobiet to potwierdza, mimo to mężczyźni mają kompleksy. Średnia długość penisa u mężczyzn zamieszkujących Europę to 8-12 cm. Wymiary penisów są różne i jest to zależne od takich czynników jak nerwy, zmęczenie, temperatura, wiek. Duże zainteresowanie tabletkami na wydłużenie i pogrubienie penisa świadczy o tym, że wielu mężczyzn nie jest zadowolonych ze swoich rozmiarów. Jak powiększyć penisa i czy tabletki będą skuteczne? Na rynku znajdziemy dużo tabletek, ale nie wszystkie będą działały, dlatego przed dokonaniem zakupu należy sprawdzić opinie na temat wybranych środków. Chociaż wielu producentów tabletek na powiększenie penisa, zapewnia, że dzięki ich produktom można osiągnąć bardzo dobre rezultaty, tak naprawdę nie będą to zmiany na trwałe.

Tabletki stymulują ukrwienie penisa, przez co wydaje się większy. Tak więc, będą odpowiednim rozwiązaniem dla panów, którzy chcą zrobić dobre pierwsze wrażenie na partnerce. Cieszącym się popularnością sposobem na powiększenie penisa jest pompka wodna, to urządzenie zdaniem wielu może zwiększyć penis nawet o 6 cm, poza tym producenci tego typu urządzeń gwarantują podwyższoną wytrzymałość i lepsze orgazmy. Pompki należy używać codziennie przez 15-20 minut, podobno efekty są zauważalne już po kilkunastu dniach. Inną metodą są ćwiczenia ze specjalnymi odważnikami. Co ciekawe istnieją nawet plany treningowe, decydując się na tego rodzaju rozwiązanie najlepiej wcześniej skonsultować się z urologiem albo seksuologiem. W przypadku gdy będziemy wykonywać ćwiczenia bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem, możemy wyrządzić sobie krzywdę penisizexl.

Następnym urządzeniem, które rzekomo ma powiększyć penisa jest ekspander, który działa na zasadzie rozciągania. Jest to pewnego rodzaju usztywnienie ortopedyczne, które przy pomocy niewielkich dawek nacisku mobilizuje komórki do regeneracji. Prawda jest taka, że najbardziej skuteczna będzie operacja, która niestety jest nie tylko droga, ale także niebezpieczna, gdyż mogą wystąpić po niej powikłania. Zabieg chirurgiczny powiększania penisa polega na podcięciu wiązadeł łączących kość łonową, wówczas penis opuszcza się i dzięki temu staje się dłuższy. Jest to jedna z niewielu metod, które na stałe powiększają przyrodzenie. Niestety tego rodzaju zabieg chirurgiczny związany jest z ryzykiem wystąpienia powikłań, w najgorszym przypadku pacjent można stracić zdolność erekcji, co zaburza udane życie intymne.

Operacje chirurgiczne zaleca się tylko osobom, które cierpią na niedorozwój prącia tzw. mikropenis. Mimo, że długość bądź grubość penisa nie ma znaczenia i nie wpływa na zadowolenie kobiety, mężczyźni mają z tego powodu kompleksy. Zabieg jest jednak obarczony poważnym ryzykiem i w niektórych przypadkach może przynieść więcej szkód, niż przynieść korzyści. Długość penisa w stanie erekcji może być dużo większa, niż w stanie spoczynku, nie ma w tym wypadku żadnej prawidłowości.

About Post Author