antioxidant max
Produkty

N°1 Antioxidant Max zawiera dwa najsilniejsze antyoksydanty !

Antyoksydanty, inaczej nazywane przeciwutleniaczami, to związki usuwające z organizmu człowieka nadmiar wolnych rodników.

Spowalniają procesy starzenia organizmu, więc pozwalają utrzymać nam dłużej młody wygląd. Podstawowym zadaniem przeciwutleniaczy jest ochrona organizmu człowieka przed stresem oksydacyjnym. Stres oksydacyjny to taki stan organizmu, w którym dochodzi do zaburzenia równowagi pomiędzy wytwarzaniem wolnych rodników a ich zwalczaniem przez przeciwutleniacze.

Wolne rodniki produkowane są w każdej z naszych komórek podczas procesu oddychania komórkowego.Jednakże przyczynami powstania stresu oksydacyjnego są także inne czynniki. Są to na przykład zanieczyszczenie środowiska, promieniowanie, palenie tytoniu, stany zapalne w organizmie, czy niezdrowa dieta uboga w antyoksydanty. W przypadku znacznego niedoboru antyoksydantów przedłuża się stres oksydacyjny, który może być niebezpieczny dla naszego organizmu. Powoduje on bowiem choroby cywilizacyjne, takie jak miażdżyca czy nowotwory.

Wiedząc wszystkie te rzeczy, każdy człowiek powinien postawić sobie pytanie – jak dostarczyć do organizmu więcej antyoksydantów? Pierwszym sposobem może być dostarczanie sobie ich w naszych posiłkach. Dostarczane w naszej diecie przeciwutleniacze, będą niszczyć niezdrowe dla nas wolne rodniki. Poprawi się stan naszego zdrowia, a także stan naszej cery, skóry i nasz ogólny wygląd. Produkty, w których znaleźć można duże stężenie antyoksydantów to np. aronia, żurawina, kakao, pomidory, marchew, szpinak.

Nie każdy człowiek jednak, chce zmieniać dietę. Jest to dla nas trudne, już kiedy chcemy zgubić parę nadprogramowych kilogramów. Jeszcze trudniejsze kiedy doradza nam to lekarz. Stres oksydacyjny nie jest widoczny gołym okiem, więc zmiana diety, tylko by go zniwelować może okazać się problemem. Jest jednak również prostszy sposób niż zmiana swoich przyzwyczajeń żywieniowych. Można wybrać suplement diety. Należy pamiętać wtedy tylko o zażyciu specyfiku, a resztę pozostawić jego właściwościom.

Jedynym z lepszych na rynku produktów jest  N°1 Antioxidant Max, który zawiera dwa najsilniejsze antyoksydany: astaksantyneresweratrol. Bez zbędnych wyrzeczeń możesz zadbać o swoje zdrowie i działać pozytywnie na swój organizm. Wystarczy pamiętać o zażyciu kapsułki. Obecnie jest to najbardziej nowoczesna metoda walki z wolnymi rodnikami. Produkt ma bardzo duże stężenie substancji aktywnych, a te pozwalają na skuteczne zwalczanie stresu oksydacyjnego.

N°1 Antioxidant Max Lab One

Substancje w tym produkcie dają o wiele lepsze efekty niż te zawarte w produktach spożywczych, właśnie dzięki zawartym w nich najsilnieszym antyoksydantom. Mają silne działanie przeciwutleniające, ich właściwości pomagają zwalczyć wolne rodniki, a nawet działają korzystnie na układ sercowo-naczyniowy. Dodatkowo będzie to jeden z lepszych kosmetyków w naszym zanadrzu, ponieważ N°1 Antioxidant Max wspomaga także produkcję kolagenu, który poprawia jędrność i wygląd naszej skóry. Działamy więc zarówno dla naszego zdrowia, jak i dla naszego wyglądu.

W czasach, gdzie każdy żyje szybko i intensywnie nie zawsze mamy czas zadbać o nasz wygląd i zdrowie. Nie zawsze wymaga to jednak od nas wyrzeczeń. Są proste sposoby, które mogą zapewnić nam młody wygląd i uchronić przed stresem oksydacyjnym i każdy kto chce żyć długo i zdrowo powinien z nich skorzystać.

About Post Author