opalanie natryskowe radom opinie
Porady

Opalanie natryskowe Radom fake bake – cena opinie

Opalanie natryskowe polega na zaaplikowaniu na skórę specjalnej mgiełki opalającej. Zabieg ten, powoduje natychmiastowy efekt naturalnej opalenizny.

Opalanie natryskowe jest całkowicie bezpieczne dla skóry. Nie powoduje przebarwień, zaczerwienień oraz podrażnień.

Co to jest opalanie natryskowe?

Opalanie natryskowe to sposób na uzyskanie efektu naturalnej opalenizny bez konieczności eksponowania skóry na szkodliwe działanie promieni UV. Opalanie natryskowe polega na zaaplikowaniu na całe ciało bądź na wybrane jego partie specjalnej mgiełki opalającej. Na skutek kontaktu mgiełki z naszą skórą zachodzi całkowicie bezpieczna dla naszego organizmu reakcja chemiczna z aminokwasami naskórka, co powoduje, że uzyskujemy efekt naturalnej opalenizny. Nałożona mgiełka nie powoduje przebarwień oraz podrażnień skóry. Zabieg przeprowadza się w specjalnie przeznaczonej kabinie. Zaleca się opalanie w jednorazowym biustonoszu, majtkach oraz czepku na włosy. Sama aplikacja mgiełki opalającej trwa około 15 minut, jednak do tego musimy jeszcze doliczyć czas przygotowania się do opalania, a także suszenie skóry po zabiegu. Opalanie natryskowe Radom cennik.

Jak przygotować się do zabiegu?

Dzień przed zabiegiem należy przeprowadzić depilację oraz wykonać peeling całego ciała. Należy pamiętać, by w dniu zabiegu nie aplikować na skórę żadnych kosmetyków, takich jak balsamy, olejki, kremy, perfumy, czy antyperspiranty. Skóra przygotowana do opalania natryskowego musi być czysta oraz sucha.

Jak pielęgnować skórę po opalaniu natryskowym?

Warto odczekać kilka godzin po zabiegu, zanim weźmiemy kąpiel. Pamiętaj również, by po opalaniu natryskowym nie wykonywać peelingów, ponieważ złuszczający się naskórek spowoduje szybsze blaknięcie skóry. Nie zaleca się także korzystania z kąpieli w saunie oraz basenie. Natomiast musimy zadbać o odpowiednie nawilżenie skóry. Minimum dwa razy dziennie nakładaj na skórę balsamy, olejki oraz kremy nawilżające.

Jak długo utrzymuje się efekt opalania natryskowego?

Opalenizna utrzymuje się zazwyczaj 7 – 10 dni. Jednak trwałość opalenizny zależy od kilku czynników, a mianowicie od rodzaju karnacji, właściwego przygotowania skóry przed zabiegiem oraz jej pielęgnacji już po opalaniu natryskowym. W celu przedłużenia trwałości opalenizny, można stosować balsamy, olejki bądź mgiełki brązujące.

Wskazania i przeciwwskazania do opalania natryskowego

Z opalania natryskowego mogą korzystać zarówno kobiety i mężczyźni, szczególnie z jasną karnacją skóry. Opalanie natryskowe jest idealne dla osób, które nie mogą bądź nie chcą opalać się w sposób naturalny. Opalanie natryskowe jest bezpieczne nawet dla kobiet w ciąży. Jednak istnieją pewne przeciwwskazania do zabiegu, a należą do nich: alergie skórne, wysypki, rany na skórze, łuszczyca, a także astma.

Ile kosztuje zabieg opalania natryskowego? Cena

Opalanie całego ciała kosztuje około 80 – 120 zł. Jednak istnieje możliwość wykonania zabiegu tylko na twarzy, szyi i dekolcie, co kosztuje około 40 – 60 zł.

Opalanie natryskowe Radom

opalanie natryskowe radom cenaOpalać można się na różne sposoby i każda z kobiet wybierze zazwyczaj taki sposób, jaki wydaje jej się najlepszy. Najczęściej opalamy się naturalnie, czyli poprzez opalanie na słońcu. Część kobiet jednak wybiera opalanie natryskowe, czyli alternatywę dla tradycyjnego opalania. Słońce może powodować przebarwienia skóry, a dodatkowo też przyczynia się do szybszego starzenia się skóry. Gdy opalamy się na słońcu, to nasza skóra może się bardzo szybko starzeć, a przecież nikt tego nie chce. Opinie natryskowe Radom.

Lepiej więc wybrać opalanie natryskowe opinie radom i mieć pewność, że nasza skóra jest bezpieczna. Promieniowanie słoneczne może doprowadzić do pojawienia się nawet nowotworu skóry, co może być zabójcze dla człowieka. Tak samo działa solarium, gdy nieumiejętnie z niego korzystamy i mamy jasny fototyp, właściwie każdy typ opalania może być dla nas szkodliwy. Nie każdy potrafi nakładać też samoopalacze, bo wiadomo, że łatwo narobić sobie nimi plam. Plamy te później trudno usunąć i wyglądamy bardzo brzydko. Dodatkowo samoopalacze wymagają konsekwencji i systematyczności. Żeby dobrze wyglądać, musimy je stale nakładać, a to generuje konieczność wydatku czasu. Nie każdy ma w tych czasach wystarczająco czasu na to, by zajmować się tak przyjemnymi rzeczami, a przecież chcemy wyglądać dobrze. Dlatego też opalanie natryskowe cena radom jest ustalona tak, aby na ten zabieg mogło sobie pozwolić jak najwięcej kobiet. Takie opalanie można wykonać szybko i nawet we własnym domu, jeżeli zamówimy usługę u siebie, a dodatkowo też nie ma żadnego niebezpieczeństwa. fake bake radom.

About Post Author