...
Good Doogie
News

Good Doggie

Piękna, błyszcząca sierść i zdrowe stawy to pierwsze znaki rozpoznawcze zadbanego psa, który jest wizytówką troskliwego opiekuna. Często zdrowa karma to jednak trochę za mało, aby utrzymać zwierzaka w dobrej kondycji. Odpowiednio skomponowane witaminy dla psa Good Doggie w bezpieczny i prosty sposób pomogą Twojemu czworonogowi, a efekty będą widoczne już po dwóch tygodniach.

Good Doggie witaminy dla psa

Preparat Good Doggie to 60 kapsułek, w których mieści się wszystko co najlepsze dla Twojego czworonożnego przyjaciela. Jedna kapsułka dosypywana do posiłku wystarcza na dobę u pieska do 15 kg (powyżej tej wagi zaleca się podawać dwie kapsułki). Preparat jest wygodny w użytkowaniu, nie trzeba go rozdrabniać, tak jak zwykłej tabletki i dodany do karmy smakuje zwierzakom, więc nie będzie żadnego problemu z jego podaniem. I od pierwszego dnia możemy już tylko czekać na rezultaty, które najwcześniej gołym okiem będzie można zauważyć po wyglądzie sierści, która stanie się miękka i lśniąca.

Ratunku, pies sypie sierścią!

Witaminy dla psa na wzmocnienie zostały opracowane przez ekspertów w dziedzinie weterynarii, którzy na co dzień widzą jakie najczęstsze problemy zdrowotne mają nasi pupile. Często zgłaszają je także zaniepokojeni właściciele. Brzydka, matowa sierść w większości przypadków wiąże się także z kłopotliwym gubieniem jej przez psa w domu. Jeśli wypiłeś kiedyś przez przypadek kawę z tym psim dodatkiem, albo musisz czyścić ubrania przed każdym wyjściem, to już rozumiemy się bez słów. Nadmierne linienie jest może być bardzo uciążliwe zarówno dla Ciebie, pozostałych domowników, jak i gości odwiedzających Twój dom. Tymczasem rozwiązanie tego problemu jest bardzo proste i w większości przypadków wystarczą po prostu dobrze dobrane witaminy. Warto także wiedzieć, że niektóre rasy, jak na przykład husky, owczarki niemieckie, labradory są bardziej predysponowane do gubienia sierści i także w tych najtrudniejszych przypadkach Good Doggie daje radę!

Nie lubi już spacerów? 🙁

Gdy Twój piesek przestaje się cieszyć wizją wspólnego spaceru, powoli się porusza, ma problem z wejściem po schodach, unika gwałtownych ruchów i skoków na Twój widok – to mogą być pierwsze sygnały, że ma problem ze stawami. Mogą one przerodzić się w bardzo silny ból, zwyrodnienia i stany zapalne. Pies nie tylko nie będzie się chciał bawić czy spacerować, ale także normalnie funkcjonować każdego dnia. Choroby stawów u czworonogów mogą mieć bardzo poważne konsekwencje i zakończyć się długotrwałym leczeniem farmakologicznym (może nawet przez całe życie) a nawet skomplikowaną operacją. Zagrożone są przede wszystkim starsze pieski, z nadwagą i prowadzące osiadły tryb życia, ale także u młodych i ruchliwych zdarzają się takie schorzenia. Ponieważ zdecydowanie lepiej jest zapobiegać niż leczyć, zwłaszcza w przypadku ukochanego zwierzaka, należy sięgnąć po witaminy dla psa seniora lub jeszcze lepiej, jak najszybciej wprowadzić je do diety młodego pieska.

Odżywczy i bardzo zdrowy mix

Zdrowa i atestowana karma jest podstawą w hodowli każdego psa i nic nie jest w stanie jej zastąpić. Nawet jednak jeśli kupujesz tę z górnej półki, albo gotujesz dla pieska, bardzo możliwe jest, że i tak brakuje mu witamin i innych, zdrowych substancji. Czasem widać to po tym, gdy na spacerach pies podjada trawę, wykopuje korzonki i zjada, gubi sierść, albo ma problem z chodzeniem. Odpowiednio dobrane suplementy diety zapewnią optymalne żywienie pupila, a właścicielowi pewność, że zapewnia mu wszystko, co najlepsze.

Good Doggie skład

Witaminy dla psa na sierść Good Doggie zawierają kolagen, czyli ważny budulec chrząstek, kości i futra, który zwłaszcza u starszych psów wolniej się produkuje. Pomoże w tym witamina C, zwana witaminą młodości, która jest odpowiedzialna za produkcję kolagenu więc pomoże szybko i sprawnie uzupełnić wszystkie niedobory. Miedź i biotyna, które również mają bardzo pozytywny wpływ na kondycję stawów i sierści. Ponadto glukozamina i chondroityna to substancje, które znajdują się w mazi stawowej oraz chrząstkach stawowych, a więc są dla pieska bardzo ważne. Jeśli jeszcze dodamy do tego MSM, czyli związek siarki, znany z szerokiego zastosowania, m.in. na sierść, to uzyskamy odżywczy i bardzo zdrowy mix. A teraz możesz zadać sobie szczere pytanie, czy wiedziałeś, że pies tego wszystkiego potrzebuje? Pewnie nie, więc korzystajcie!

Skład: glukozamina, siarczan chondroityny, hydrolizat kolagenowy ze skór bydlęcych, dimetylosulfon, kwas hialuronowy, celuloza sproszkowana, sole magnezowe kwasów tłuszczowych; dodatki: dodatki dietetyczne: witamina (kwas askorbinowy), siarczan manganu, chelat miedzi, biotyna; dodatki technologiczne: krzemionka.

Jak być dłużej razem?

O tym, że pies jest najlepszym przyjacielem człowieka i traktuje się go jak pełnoprawnego członka rodziny, wiedzą wszyscy miłośnicy zwierząt. Z tego powodu pieski są coraz lepiej chronione przed chorobami i dolegliwościami, jedzą zdrowo, chodzą na wolne wybiegi, żeby korzystać z ruchu. Zauważają to także weterynarze, do których gabinetów w przeróżnych sprawach zgłasza się coraz więcej pacjentów. I nie oznacza to wcale, że psy częściej chorują, ale że bardziej dbają o nich ich właściciele.

Ta troska jest tym bardziej cenna, że korzystając z fachowej pomocy eksperta i wybierając profesjonalne produkty – karmę mokrą, suchą, witaminy dla psa – możemy przedłużyć życie zwierzaka o kilka lat, zaoszczędzić mu cierpienia, bólu i stresu. Współczesne badania wykazały, że w ciągu ostatnich lat, długość życia psów wydłużyła się o średnio trzy lata i jest do duża zasługa kochających właścicieli. Dbając o zdrowie i szczęście psa, dbamy również o siebie, o swój spokój, emocje i zadowolenie, że spełniamy się w kolejnej, ważnej roli. Trudno także nie zauważyć, że inwestycja w ukochanego czworonoga przyniesie później wymierne oszczędności, czyli zmniejszy wydatki na leczenie lub w ogóle zapobiegnie kosztownym operacjom i hospitalizacji.

Good Doggie opinie

Długo zastanawialiśmy się co zrobić z wypadającą sierścią u Salwy. Nie pomagała zmiana karm, szczotkowanie, kąpiele. Cały czas dom był obsypany sierścią, a odkurzać trzeba było codziennie. Nie jestem pedantką, ale naprawdę było to ciężkie do zniesienia. Po miesiącu stosowania suplementów Good Doggie, w które też na początku nie wierzyłam, zobaczyłam, że nie mam co odkurzać, To było bardzo miła niespodzianka!

Paola, 36 lat

Mimo, że Hugo, mój owczarek niemiecki, jadł zdrowo, albo z puszki albo specjalnie gotowane posiłki, miał taką poszarzałą i jakby brudną sierść. Przyzwyczaiłam się do tego, aż pewnego dnia zwrócił mi uwagę weterynarz i zaproponował stosowanie witamin Good Doggie. Witaminy okazały się super, Hugo ma piękną, błyszczącą, czarną sierść, która w dodatku w dotyku stała się bardzo delikatna i miękka. Naprawdę witaminy zadziałały, stosujemy je codziennie i wydaje mi się także, że teraz mój pies nie tylko wypiękniał, ale jest też bardziej żywotny i radosny. Naprawdę polecam wszystkim.

Viktoria, 22lata
Good Doggie opinie

Bardzo mnie zmartwiło, gdy zauważyłem, że Sisi nie cieszy się już z naszych spacerów jak kiedyś. Tym bardziej, że do tej pory uwielbiała ze mną biegać, chodzić po lesie, aportować, a wtedy stała się jakaś niemrawa. Podczas wizyty w gabinecie weterynaryjnym okazało się, że niechęć do ruchu nie wynika z lenistwa, ale z problemów ze stawami. Na szczęście jest to bardzo wczesna faza i pani doktor na początek zaproponowała witaminy. Wybrałem Good Doggie, bo ma dobry skład i pozytywne opinie w internecie. Na razie nic innego nie musimy robić. Żałuję, że nie podałem tych witamin wcześniej, ale widzę, że zdążyłem niemal w ostatniej chwili.

Kamil 26 lat
Good Doggie efekty

Alexa przygarnęliśmy ze schroniska. Był znerwicowany, bał się każdego gościa i wyglądał jak siedem nieszczęść. Poprzedni opiekun nie bardzo chyba o niego dbał więc postanowiliśmy to nadrobić i trochę tego biedaka porozpieszczać. Jedną z pierwszych rzeczy był zakup Good Doggie, aby polepszyć wygląd jego sierści i zadbać o stawy. Sprawdziło się, dziękujemy, będziemy stosować dalej. Zwłaszcza, że dzięki tym witaminom, pies wydaje się bardziej spokojny, uczy się zostawania samemu w mieszkaniu, więc najwyraźniej czegoś mu brakowało w organizmie i stąd ten wzmożony niepokój. Dobrze, że aplikacja jest tak wygodna, że piesek sam zjada zawartość z posiłkiem. To był bardzo dobry wybór i duża zmiana w naszym domu.

Ewa i Stan

About Post Author

Od kilku lat zajmuję się pisaniem na tematy związane ze zdrowiem, odchudzaniem, aktywnością fizyczną.

Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.