najlepsza odżywka do brwi ranking
Opinie

Odżywka do brwi

Dobrze dobrany podkład, podkreślone oczy, wyeksponowane usta – to stałe punkty udanego make-upu. Brwi to punkt niekiedy pomijany. Niesłusznie – ze szkodą dla efektu końcowego. Gdy dodatkowo brwi mają tendencję do przerzedzania się, makijaż z pewnością nie będzie upiększał.

Najlepsza odżywka do brwi

Rzadkie brwi można zatuszować – kredką, tuszem do brwi lub specjalnymi cieniami. Tusz sprawi, że efekt będzie bardziej intensywny. Cienie do brwi są z kolei bardziej dyskretne. Ważne, by kolorowy kosmetyk dobrać do naturalnego odcienia karnacji i koloru włosów. Kruczoczarne brwi w połączeniu z blond włosami nie wyglądają atrakcyjnie.

No dobrze, tuszowanie na co dzień, ale co możemy zrobić dla naszych brwi, by były piękniejsze? Rzadkie brwi należy odżywiać i pielęgnować! Najpopularniejszy jest chyba olej rycynowy. Znakomicie odżywia brwi, sprawia, że są gęstsze. Wyglądają po prostu zdrowo. Ważna jest regularność – dobre efekty przyniesie kilkutygodniowa kuracja. Olej rycynowy nanosimy na brwi każdego wieczoru. Jaki olej wybrać? Najlepszy będzie ten tłoczony na zimno lub jamajski czarny olej rycynowy. Ten pierwszy łatwiej dostać w sklepie lub drogerii.

Rzadkie brwi to zmora wielu kobiet. Warto o nie zadbać, gdy zaczynają się przerzedzać. Dobry make-up i właściwa pielęgnacja zapewnią brwiom zdrowy i estetyczny wygląd! Nie zapominajmy o odpowiedniej diecie, sporcie i relaksie. Wszak tryb życia ma również wpływ na nasz wygląd oraz kondycję skóry i włosów.

Witam, Jestem Edyta, kosmetolog, zdrowie, uroda, moda