opti lutein
News

Opti Lutein – witaminy na wzrok

Wzrok to jeden z najcenniejszych zmysłów u człowieka. Używamy go automatycznie, często nie zdając sobie sprawy jak jest istotny w naszym życiu. Pomaga nam poznawać otaczający świat, jest źródłem wielu doznań wizualnych, możemy podziwiać piękno natury wokół nas, obserwować rozwój u dziecka.Oczy każdego z nas narażone są na działania wielu niekorzystnych dla naszych oczu czynników m.in. promieniowanie UV, praca przy monitorze, zanieczyszczenia powietrza. Co z czasem może, przyczynić się do pogorszenia widzenia m.in. występują podrażnienia, suchość, i inne kłopotliwe dolegliwości. Przez to nasze oczy stają się zmęczone, a stan naszych oczu ma również wpływ wiek, choroby. Z myślą o zdrowych oczach powstał preparat Opti Lutein. Są to kapsułki dla ludzi w każdym wieku, które dbają o prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Problemy związane ze wzrokiem zapewniają problemy w codziennym funkcjonowaniem, nie pozwalają w pełni cieszyć się życiem. Wiele osób szuka naturalnych produktów, aby poprawić jakość swojego widzenia.

Opti Lutein – czym jest

Opti Lutein to produkt witaminowy mający na celu rozwiązanie problemów ze wzrokiem. Produkt ten został stworzony, aby wspomóc pracę narządu wzorku. Opti Luetin działa również profilaktycznie, zapewnia ochronę przed niekorzystnymi dla naszych oczu czynnikami zewnętrznymi i problemami wzroku związanymi z przebiegiem procesu starzenia się organizmu. Opti Lutein pomaga zadbać o stan twoich oczu w różnych warunkach. Dawki substancji roślinnych zostały skomponowane w taki sposób, aby zapewnić najskuteczniejsze działanie preparatu. W składzie znajduje się 5 naturalnych substancji, ze sprawdzonym działaniem na wzrok. Preparat składa się tylko z naturalnych ekstraktów, witamin i minerałów. W składzie zawarto optymalną dawkę luteiny do zeaksantyny, 5: 1. Jedna kapsułka dostarcza 100% dziennego zapotrzebowania na cynk, 150% dziennego zapotrzebowania na Witaminę A. Opakowanie zawiera 30 kapsułek, czyli wystarcza na przyjmowanie przez 30 dni. Substancje czynne zostały zamknięte w łatwych do połknięcia kapsułkach.

opti lutein opinie

Jak działa

Preparat Opti Lutein wykazuje działanie w leczeniu powstałych już zmian ostrości widzenia, jak również działania profilaktycznie. Suplement wpływa na poprawę mikrokrążenia w narządach wzroku, ułatwia lepsza rozprowadzanie substancji odżywczych do narządów wzroku, co wpływ na poprawę jakości widzenia, lepsze widzenie po zmroku. Skład roślinny preparatu wywiera pozytywny wpływ na plamkę żółtą oka, co wpływa na polepszenie ostrości widzenia. Przyjmując Opti lutein, zmniejszamy ryzyko wystąpienia zaćmy. Dzięki wysokiej zawartości witamin preparat pomaga na łagodzeniu podrażnień oka, uczuciu świądu i zmęczenia. Dodatkowo suplement Opti Lutein ma właściwości antyoksydacyjne, niweluje szkodliwe dla naszego wzorku wolne rodniki, któremu wpływają na pogorszenie się jakości widzenia wraz z wiekiem. Zawarta witamina A zapobiega powstaniu kurzej ślepoty, wysuszeniu spojówek. Witamina A to bardzo istotny czynnik mający wpływ na prawidłowe działanie fotoreceptorów, czyli komórek reagujących na światło.

Opti Lutein – skład

Suplement Opti Lutein dla zdrowia naszego wzroku posiada w składzie jedynie naturalne składniki wysokiej jakości. Produkt czerpie z natury najlepsze dla naszego wzroku witaminy i minerały.

 • Ekstrakt z nagietka lekarskiego jest świetne źródło luteiny, zeaksantyny. Oba składniki są bardzo ważne dla zachowania zdrowego wzroku, nie zależnie od wieku. Odpowiednie stężenie składników powinno wynosić minimum 10 mg. W składzie Opti Luetin zawarto dawkę 15 mg, ponieważ wchłanianie luteiny jest kwestią indywidualną organizmu. Luteina w zestawieniu z zeaksantyną zapewnia kompleksową profilaktykę naszego wzroku.
 • Borówka brusznica i antocyjanidyny usprawniająca działanie naczyń krwionośnych, przez co poprawia się ukrwienie oka. Zapewniają poprawę jakości widzenia po zmroku.
 • Cynk to bardzo ważny mikroelement, wpływający na prawidłowe funkcjonowanie plamki żółtej oka. Przyczynia się do poprawy ostrości widzenia, przeciwdziała pogorszeniu się widzenia wraz z wiekiem.
 • Witamina A jest kluczowa dla zdrowia naszych oczu. Zapobiega trudnościom widzenia po zmroku, wyschnięciu spojówek. Wykazuje profilaktyczne działanie na siatkówkę oka.

Opti Lutein – cena: 122 zł

 • Pakiet Start – 122 zł
  1 miesiąc stosowania
 • Pakiet Polecany – 244 zł 222 zł
  2 miesiące stosowania
 • Pakiet Maksymalny – 366 zł 324 zł
  3 miesiące stosowania

Opti Lutein – jak stosować

Tabletki na wzrok należy przyjmować raz dziennie o dowolnej porze. Kapsułkę należy popić odpowiednią ilością wody.

Suplementy na wzrok mogą przyjmować osoby w każdym wieku. Należy pamiętać, że najlepsza luteina na oczy, nie może zastępować zdrowej i zbilansowanej diety. Nie należy przyjmować więcej kapsułek dziennie, niż jest to zalecane przez producenta. Jedno opakowanie produktu wystarcza na 30 dni przyjmowanie suplementu. Opakowanie kapsułek Opti Lutein należy przechowywać w temperaturze pokojowej. Produkt należy chronić przed światłem i wilgocią. Opakowanie suplementu powinno być przechowywane w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Produkty nie należy przyjmować w przypadku wystąpienia nadwrażliwości na, któryś ze składników. Aby luteina na wzrok mogła zadziałać prawidłowo, nie może być stosowane przez osoby z problemami krążenia lub wątroby. Uzupełnienie luteiny zalecane jest szczególnie u osób prowadzących przez wiele godzin auto, pracujących przy komputerze, osób w średnim wieku.

Opti Lutein – opinie i efekty

opinie

Jestem programistą, pracuje zawodowo w przy komputerze. W ostatnim czasie mamy problemy ze wzrokiem, oczy stały się suche, szybciej się męczą. Szukałem w internecie sposobu zniwelowanie moich dolegliwości, zamówiłem Opti Lutein, ponieważ zawiera w składzie tylko naturalne składniki. Po tygodniu przyjmowania jednej kapsułki dziennie nastąpiła poprawa w jakości widzenia, nie odczuwam dyskomfortu podczas pracy przy monitorze. Mogę polecić, go wszystkim, którzy są narażenie na niekorzystne czynniki dla naszego wzroku.

Alex, 31

Od wielu lat narzekam na stan mojego wzroku. Pierwsze objawy pogorszenia wzroku zauważyłam podczas robienia zakupów, nie mogłam odczytać cen z dalszej odległości. Od kilka lat jestem na emeryturze, od zawsze kochałam książki. Jednak w ostatnim czasie moje oczy szybko się męczą, widzę gorzej po zmroku. Sąsiadka poleciała mi Opti Lutein, produkt zawiera witaminy na wzrok. Podchodziłam do tego sceptycznie, uważałam, że wiek po prostu pogarsza się z wiekiem i jest to normalne. Jednak zdecydowała się na zakup kapsułek Opti Lutein. Mój wzrok po przyjmowaniu tych tabletek znacząco się poprawił, moje oczy przestały się tak szybko męczyć, mogę wieczorem czytać książki. Bardzo sobie cenie ten produkt i polecam seniorem, ponieważ nigdy nie jest za późno, aby zacząć przyjmować Opti Lutein.

Natalia, 63

Jakich objawów ze strony oczu nie wolno nam ignorować?

Można powiedzieć, że w zasadzie każda, nawet niewielka niedogodność ze strony oczu powinna być wskazaniem do konsultacji okulistycznej. Choroby narządu wzroku mają bowiem to do siebie, że nierzadko w początkowej fazie dają tylko subtelne symptomy. A gdy zaczynają one być wyraźniej odczuwalne, wtedy schorzenie może być już w zaawansowanym stadium, a groźba utraty wzroku staje się realnym niebezpieczeństwem.

Kiedy więc może dojść do takiej sytuacji?
Dotyczy to chociażby najpowszechniejszej postaci jaskry. To schorzenie nazywa się nawet potocznie cichym złodziejem wzroku. Jest to choroba polegająca na degradacji nerwu wzrokowego. Zazwyczaj rozwija się tak niedostrzegalnie, że w bardzo prosty sposób przegapić jest stopniowe pogarszanie się wzroku lub przyzwyczaić się do niego. Należy wiedzieć, że większość chorych osób wyraźnie dostrzega jej objawy dopiero wtedy, kiedy 60-70 procent nerwu jest już uszkodzone. I w tym momencie zgłaszają się na ogół do okulisty, ale postawienie diagnozy i rozpoczęcie leczenia niestety następują zbyt późno, aby móc zachować widzenie na długo, możliwie do późnej starości.

Jakie objawy mogą wskazywać na jaskrę?

Należy wiedzieć, że zazwyczaj takimi objawami są: obwodowe ograniczenia widzenia, czyli zwężające się pole widzenia, rozmycie konturów obserwowanych obiektów, aureola widziana wokoło źródeł światła, uporczywe bóle głowy, ból oka, czy jego zaczerwienienie oraz ogólne nieostre widzenie.

W jaki sposób diagnozować to schorzenie?
Najlepiej poprzez wykonywanie badań przesiewowych lub kontrolnych. Natomiast jeśli jesteśmy po 55 roku życia, wtedy powinniśmy badać się co najmniej raz w roku. Okulista wykona wtedy rutynowo na przykład badanie dna oka, które pozwoli na ewentualną pierwszą diagnozę jaskry, ale także innych schorzeń, takich jak zwyrodnienie plamki żółtej, które jest związane z wiekiem. Jest to równie podstępna choroba, jak jaskra. Czy aby wykryć takie schorzenia jak jaskra, zaćma czy zwyrodnienie plamki żółtej.

Wystarczy jedna wizyta u okulisty?
Należy wiedzieć, że dla okulisty nawet nieduże zmiany chorobowe będą widoczne, a w razie jakichkolwiek wątpliwości zlecone zostaną dodatkowe badania. Jako ciekawostkę można podać fakt, że wiele przypadków cukrzycy wykrywa się właśnie w trakcie wizyt kontrolnych u okulisty. Choroba ta już we wczesnym stadium może spowodować zmiany w mikronaczyniach krwionośnych wewnątrz oka, które okulista z łatwością dostrzeże badając dno oka danej osoby.

Najlepsza odżywka do rzęs

About Post Author

Witam, Jestem Edyta, kosmetolog, zdrowie, uroda, moda