vita hair man
Produkty

Vita Hair Man na wypadanie włosów – cena skład opinie

Szacuje się, że łysienie dotyka blisko 40% Polaków. Vita Hair Man – sposób na zachowanie włosów?

Jeszcze do niedawna problem wypadania włosów dotykał głównie osoby starsze, obecnie borykają się z nim nawet dwudziestolatki. O ile większość mężczyzn nie przejmuje się tym jako bardzo, tak niektórym wyjątkowo ciężko zaakceptować zanikającą fryzurę, co może doprowadzić nawet do kompleksów i depresji.

Dlaczego łysiejemy?
Łysienie związane jest z obecnością męskich hormonów płciowych, w szczególności od testosteronu, który oddziałuje na mieszki włosowe, sprawiając, że zaczynają one produkować coraz krótsze i cieńsze włosy. Na początku tworzą się zakola, czyli małe ubytki owłosienia z przodu głowy. Kolejnym etapem jest przerzedzenie się linii włosów i podniesienie linii czoła. Nieco później dochodzi do przerzedzenia się włosów w środkowej części głowy. W miarę upływu lat zaniki włosów obejmują coraz większe połacie głowy.

Vita Hair Man – sposób na mocne włosy

Vita Hair Man to jeden z najnowszych produktów, który może pomóc nam zwalczyć problemy z wypadaniem włosów. Małe kapsułki zawierają w sobie składniki wspierające porost włosów i blokujące proces ich wypadania. W dodatku poprawia się także stan skóry na głowie, co ma niebagatelny wpływ na kondycję włosów.

vita hair man

Wystarczą tylko dwie kapsułki dziennie, by poprawić stan włosów. Każdą kapsułkę należy popić dużą ilością wody, by znajdujące się w nich minerały rozpuściły się i dotarły w odpowiednie miejsce w organizmie.

Vita Hair Man jest w pełni bezpiecznym produktem, jako iż wszystkie jego składniki są naturalnego pochodzenia. Producent gwarantuje brak skutków ubocznych u stosujących preparat zdrowych mężczyzn. W razie wątpliwości lub w przypadku równoczesnej walki z przewlekłymi chorobami, warto skontaktować się z lekarzem przed zażyciem produktu.

Vita Hair Man działanie

Vita Hair Man to kompleksowy, innowacyjny produkt, którego celem jest poprawienie kondycji włosów i zatrzymanie ich wypadania. W przypadku długiej terapii może także dojść do cofnięcia się łysiny i wzrostu nowych włosów.

Vita Hair Man odżywia macierz włosa, a także poprawia metabolizm skóry, prowadząc do wzmocnienia się cebulek i meszków włosowych. Pozwala to zatrzymać proces wypadania włosów, a fryzura staje się dużo bardziej bujna i gęsta.

VitaHairMan skład

 • W dwóch kapsułkach produktu znajdziemy:
 • L-cysteina – 300,00 mg
 • L-metionina – 300,00 mg
 • Witamina B6 – 1,4 mg (100% RWS)
 • Kwas pantotenowy – 6,0 mg (100% RWS)
 • Witamina A – 800 µg (100% RWS)
 • Witamina E – 12,00 mg (100% RWS)
 • Miedź – 1 mg (100% RWS)
 • Cynk – 10,0 mg (100% RWS)

RWS – Referyncyjna Wartość Spożycia oznaczająca w ilu procentach składniki produktu pokrywają dzienne zapotrzebowanie organizmu.

 • L-cysteina to podstawowy budulec włosa. Substancja ta odpowiada m.in. za odżywienie cebulek włosowych, a także opóźnienie procesów starzenia skóry i włosów. Niedobory l-cysteiny mogą prowadzić do tego, że włosy są łamliwe, wypadają i łatwo je uszkodzić.
 • L-metionina to związek wspierający włosy, skórę i paznokcie. Wspomaga tworzenie kolagenu i pomaga dostarczać siarkę do włosów i paznokci. Przez wielu naukowców związek ten jest jednym z najważniejszych, gdyż oprócz swojego wpływu na włosy, bierze też udział w praktycznie wszystkich procesach metabolicznych w organizmie. Dostarczanie odpowiedniej ilości l-metioniny poprawia ogólny stan naszego ciała, co również nie pozostaje obojętne dla stanu naszych włosów.
 • Witamina B5, zwana także kwasem pantotenowym wpływa na wzrost i pigmentację włosów. Nie tylko buduje i wzmacnia łodygę włosa, ale także nakłada na niego filtr ochronny (sebum), chroniący przed wysuszeniem i promieniowaniem słonecznym. Kwas pantotenowy odpowiada również za odpowiednie nawilżenie włosów.
 • Miedź jest jednym z podstawowych składników budulcowych naszych włosów. Odpowiada za ich siłę i sprężystość. Niedobory miedzi sprawiają, że włosy skręcają się, łamią i wypadają.
 • Witamina B6 pozwala na przeprowadzenie prawidłowej syntezy cysteiny, a w dodatku zapobiega powstawaniu i utrzymywaniu się łojotokowego zapalenia skóry, będącego jednym z głównych powodów wypadania włosów. Witamina B6 hamuje również proces wypadania włosów.
 • Witamina A odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie metabolizmu komórek nabłonkowych skóry, co pozwala na prawidłowy wzrost macierzy włosa. Przyjmowanie witaminy A w odpowiednich ilościach sprawia, że włosy stają się silne i gęste.
 • Witamina E rozszerza naczynia krwionośne i poprawia ukrwienie skóry, dzięki czemu meszki włosowe są lepiej odżywione i dotlenione. Nie jest to jej jedyna funkcja, gdyż odpowiada także za nawilżenie włosów oraz ich blask i wygląd.
 • Odpowiedni poziom cynku w organizmie wpływa na produkcję keratyny (składnika budulcowego włosów) i pozwala na odpowiednią pracę gruczołów łojowych. Niedobory tego minerału prowadzą natomiast do nadmiernego łysienia.

Wszystkie składniki Vita Hair Man są w pełni naturalne, dzięki czemu produkt może być stosowany niemalże przez każdego.

Vita Hair Man efekty stosowania

Efekty stosowania Vita Hair Man zależą od stanu włosów i stopnia zaawansowania łysiny i mogą być inne u każdego człowieka. Na początku dochodzi do zahamowania wypadania włosów i wzmocnienia tych już istniejących. Fryzura staje się bardziej gęsta, a włosy przestają się łamać. Po kilku miesiącach terapii na całej połaci głowy mogą pojawiać się nowe włosy. Ponadto dochodzi do wzmocnienia naturalnego koloru włosów, a skóra staje się zdrowsza i mniej skłonna do pojawiania się zmian i łuszczenia. Zaleca się stosować co najmniej 3-miesięczną kurację, ale pierwsze efekty pojawiają się zazwyczaj już po kilku tygodniach.

Zarówna kobieta i mężczyzna zyskuje na atrakcyjności, gdy może się poszczycić bujną fryzurą. Niezależnie od tego czy są to włosy krótkie czy długie muszą być zadbane. Co to znaczy zadbane włosy? Przede wszystkim włosy muszą być czyste. Jak myć włosy, jakim szamponem? To zależy. Inny szampon wybierzemy, gdy mamy włosy suche, inny, gdy włosy przetłuszczające się, gdy musimy myć głowę codziennie. Inny szampon wybierzemy dla dziecka, niemowlęcia, inny dla osoby dorosłej. Dla wygodnickich są na rynku, w drogeriach, szampony razem z odżywką. Łatwo umyją głowę i zadbają o skórę głowy i włosy.

Gdy szampon nie zawiera odżywki stosujmy odzywkę po umyciu włosów. Jeśli mamy więcej czasu zastosujmy odzywkę do spłukiwania. Aby odżywka miała szansę zadziałać niech pobędzie trochę na głowie minimum 10 minut, w cieple, na przykład pod ręcznikiem. Potem należy odżywkę spłukać. Taka odżywka nie obciąża włosów. Włosom suchym możemy pomóc stosując odżywkę bez spłukiwania. One nie przetłuszcza się szybko po takiej odżywce. Do wyboru mamy także maski. Z maską należy posiedzieć dłużej. Warto maskę na włosy stosować przynajmniej raz na dwa tygodnie. Jeśli włosy, będą czyste, świeże, włosy odżywione przyjdzie czas na modną, twarzową fryzurę.

vita hair man DE

Last Modified