vita hair man
Produkty

Vita Hair Man na wypadanie włosów – cena skład opinie

Szacuje się, że łysienie dotyka niemal co drugą osobę. Vita Hair Man – sposób na zachowanie włosów?

Jeszcze do niedawna problem wypadania włosów dotykał głównie osoby starsze, obecnie borykają się z nim nawet dwudziestolatki. O ile większość mężczyzn nie przejmuje się tym jako bardzo, tak niektórym wyjątkowo ciężko zaakceptować zanikającą fryzurę, co może doprowadzić nawet do kompleksów i depresji.

Dlaczego łysiejemy?

Łysienie związane jest z obecnością męskich hormonów płciowych, w szczególności od testosteronu, który oddziałuje na mieszki włosowe, sprawiając, że zaczynają one produkować coraz krótsze i cieńsze włosy. Na początku tworzą się zakola, czyli małe ubytki owłosienia z przodu głowy. Kolejnym etapem jest przerzedzenie się linii włosów i podniesienie linii czoła. Nieco później dochodzi do przerzedzenia się włosów w środkowej części głowy. W miarę upływu lat zaniki włosów obejmują coraz większe połacie głowy.

Vita Hair Man – sposób na mocne włosy

Vita Hair Man to jeden z najnowszych produktów, który może pomóc nam zwalczyć problemy z wypadaniem włosów. Małe kapsułki zawierają w sobie składniki wspierające porost włosów i blokujące proces ich wypadania. W dodatku poprawia się także stan skóry głowy, co ma niebagatelny wpływ na kondycję włosów.

Wystarczą tylko dwie kapsułki dziennie, by poprawić stan włosów. Każdą kapsułkę należy popić dużą ilością wody, by znajdujące się w nich minerały rozpuściły się i dotarły w odpowiednie miejsce w organizmie.

Vita Hair Man

vita hair man

Vita Hair Man jest w pełni bezpiecznym produktem, jako iż wszystkie jego składniki są naturalnego pochodzenia. Producent gwarantuje brak skutków ubocznych u stosujących preparat zdrowych mężczyzn. W razie wątpliwości lub w przypadku równoczesnej walki z przewlekłymi chorobami, warto skontaktować się z lekarzem przed zażyciem produktu.

Vita Hair Man działanie

Vita Hair Man przeciw wypadaniu włosów to kompleksowy, innowacyjny produkt, którego celem jest poprawienie kondycji włosów i zatrzymanie ich wypadania. W przypadku długiej terapii może także dojść do cofnięcia się łysiny i wzrostu nowych włosów.

Vita Hair Man odżywia macierz włosa, a także poprawia metabolizm skóry głowy, prowadząc do wzmocnienia się cebulek i meszków włosowych. Pozwala to zatrzymać proces wypadania włosów, a fryzura staje się dużo bardziej bujna i gęsta.

Vita Hair Man CENA – 50%

VitaHairMan skład

W dwóch kapsułkach produktu znajdziemy:

Składniki aktywneZawartość w 2 kapsułkach
Kolagen ze skór ryb morskich400 mg
Witamina C80 mg (100% RWS)*
Keratyna20 mg
Witamina E12 mg (100% RWS)*
Cynk10 mg (100% RWS)*
Selen55 ug (100% RWS)*
Biotyna50 ug (100% RWS)*
*Procent Referencyjnej Wartości Spożycia

RWS – Referyncyjna Wartość Spożycia oznaczająca w ilu procentach składniki produktu pokrywają dzienne zapotrzebowanie organizmu.

Bezpieczny skład

  • Kolagen – w wielkiej ilości odpowiada za dobry wygląd włosów. Nadaje im odpowiedniej elastyczności i objętości. Pomaga im także zdrowo rosnąć. Co najważniejsze, odpowiednie dawki kolagenu hamują wypadanie włosów i pomagają ich gęstość. Kolagen rybi jest zdecydowanie najlepszym wyborem z każdych rodzajów kolagenu. Dlaczego? Bo jest najbardziej odpowiedni do ludzkiego, a poprzez to grubo się wchłania.
  • Witamina C – niezwykle charakterystyczna dla cery głowy, jak i dla prawidłowej produkcji kolagenu. Dzięki temu, że dba o naczynia krwionośne i przepływ krwi, do cebulek dostaje się więcej substancji odżywczych. Dzięki temu włosy mogą występować w odpowiedni sposób.
  • Keratyna – to główny budulec włosa. Jej odpowiedni poziom sprawia, iż są one zdrowe, lśniące oraz odporne na uszkodzenia. Keratyna nadaje włosom także odpowiedniej gładkości i nawilżenia.
  • Witamina E – poprawia ukrwienie cery i poszerza naczynia krwionośne, co wpływa na odżywienie oraz dotlenienie mieszków włosowych. Wpływa na nawilżenie włosów i cery a także reguluje pracę gruczołów łojowych. Dzięki witaminie E włosy są regenerowane oraz odzyskują blask i zdrowy wygląd.
  • Cynk – niedobory cynku powodują wypadanie włosów, jednak jego odpowiedni poziom oddziałuje na kształtowanie się keratyny, wchłanianie witamin oraz regulację pracy gruczołów łojotokowych. Cynk korzystnie działa na wzrost włosów oraz ich wzmocnienie. Pomaga zachować zdrowe włosy, skórę oraz paznokcie.
  • Selen – dba o to, żeby włosy były odpowiednio nawilżone, sprężyste i elastyczne. Gdy jest go za mało, włosy stoją się słabsze oraz łatwo się łamią. Mogą ponadto szybciej wypadać.
  • Biotyna – jeden z najważniejszych elementów na włosy. Biotyna zawiera w sobie cząsteczki siarki, które dostarcza do macierzy włosa. W ten sposób przyczynia się do jego budowy poprzez proces keratynizacji. Biotyna korzystnie oddziałuje też na tempo wzrostu włosów, i jej duże niedobory przyśpieszają ich wypadanie.

Wszystkie składniki Vita Hair Man są w pełni naturalne, dzięki czemu produkt może być stosowany niemalże przez każdego.

Vita Hair Man efekty stosowania

Efekty stosowania Vita Hair Man zależą od stanu włosów i stopnia zaawansowania łysiny i mogą być inne u każdego człowieka. Na początku dochodzi do zahamowania wypadania włosów i wzmocnienia tych już istniejących. Fryzura staje się bardziej gęsta, a włosy przestają się łamać. Po kilku miesiącach terapii na całej połaci głowy mogą pojawiać się nowe włosy. Ponadto dochodzi do wzmocnienia naturalnego koloru włosów, a skóra głowy staje się zdrowsza i mniej skłonna do pojawiania się zmian i łuszczenia. Zaleca się stosować co najmniej 3-miesięczną kurację, ale pierwsze efekty pojawiają się zazwyczaj już po kilku tygodniach.

Suplement diety na wypadanie włosów Vita Hair Man

vita hair man opinie

Zarówna kobieta i mężczyzna zyskuje na atrakcyjności, gdy może się poszczycić bujną fryzurą. Niezależnie od tego czy są to włosy krótkie czy długie muszą być zadbane. Co to znaczy zadbane włosy? Przede wszystkim włosy muszą być czyste. Jak myć włosy, jakim szamponem? To zależy. Inny szampon wybierzemy, gdy mamy włosy suche, inny, gdy włosy przetłuszczające się, gdy musimy myć głowę codziennie. Inny szampon wybierzemy dla dziecka, niemowlęcia, inny dla osoby dorosłej. Dla wygodnickich są na rynku, w drogeriach, szampony razem z odżywką. Łatwo umyją głowę i zadbają o skórę głowy i włosy.

Kompleksowa kuracja – najlepsze efekty!
3 opakowania + 3 GRATIS
Oszczędzasz 50%

Gdy szampon nie zawiera odżywki stosujmy odzywkę po umyciu włosów. Jeśli mamy więcej czasu zastosujmy odzywkę do spłukiwania. Aby odżywka miała szansę zadziałać niech pobędzie trochę na głowie minimum 10 minut, w cieple, na przykład pod ręcznikiem. Potem należy odżywkę spłukać. Taka odżywka nie obciąża włosów. Włosom suchym możemy pomóc stosując odżywkę bez spłukiwania. One nie przetłuszcza się szybko po takiej odżywce. Do wyboru mamy także maski. Z maską należy posiedzieć dłużej. Warto maskę na włosy stosować przynajmniej raz na dwa tygodnie. Jeśli włosy, będą czyste, świeże, włosy odżywione przyjdzie czas na modną, twarzową fryzurę.

Vita Hair Man opinie

vita hair man DE

About Post Author

Od kilku lat zajmuję się pisaniem na tematy związane ze zdrowiem, odchudzaniem, aktywnością fizyczną.