Tabletki na powiększenie członka
Produkty

Jak powiększyć penisa nawet o kilka centymetrów?

Największy męski kompleks? Mniej więcej 9 na 10 facetów odpowiedziałoby, że kompleks małego penisa. Dlaczego tak się dzieje? Czy istnieją jakieś sposoby, żeby sobie z tym kompleksem poradzić?

Jak powiększyć penisa? W świadomości zdecydowanej większości mężczyzn duży penis oznacza, że jego posiadacz jest bardziej męski niż inni, większy penis to wyższy poziom testosteronu. Innym przeświadczeniem jest to, że większy penis to o wiele większa przyjemność dla kobiety w czasie seksu. To właśnie głównie z tych dwóch powodów bierze się coś co nazywamy „kompleksem małego penisa”. W końcu każdy facet chce być megamęskim samcem alfa i umieć zapewnić swojej kobiecie największe doznania.

Jak można powiększyć penisa?

Na wielkość penisa bardzo duży wpływ mają geny. Ale czy to oznacza, że rozmiaru penisa nie da się zwiększyć? Nie! Nauka obecnie zna skuteczne sposoby na to, jak powiększyć penisa. I tutaj można np. wyróżnić zabiegi chirurgiczne, użycie wydłużaczy mechanicznych czy stosowanie suplementów ze składnikami na powiększenie penisa. Zabiegi chirurgiczne są zdecydowanie najmniej polecane, ponieważ mogą wiązać się z komplikacjami, wyniki bywają mało satysfakcjonujące, no i zabieg chirurgiczny to dość ekstremalny sposób radzenia sobie z kompleksem małego penisa. Ekstendery, czyli wydłużanie mechaniczne jest lepszym rozwiązaniem, natomiast dość uciążliwym, wiąże się bowiem z koniecznością noszenia na penisie sprzętu do jego wydłużania, kilka godzin dziennie przez długi okres czasu. Nie jest to rozwiązanie ani wygodne, ani tanie, choć przynosi rezultaty.

Który sposób jest zatem najlepszy?

„Mężczyźni trafiają do mnie często właśnie z pytaniem: co robić? Co robić, żeby zwiększyć swojego penisa? Staram się ich przekonać, że warto zaakceptować siebie takim jakim się jest, ale nie ukrywam oczywiście przed nimi faktu, że penisa powiększyć można” – mówi nam Kazimierz Jóźwiak, seksuolog z 15-letnim stażem. „Zawsze polecam preparaty z naturalnymi składnikami, ponieważ są najmniej inwazyjne, po prostu najbezpieczniejsze. Zdaję sobie sprawę, że wiele preparatów jest nieskutecznych i po prostu nastawionych na wyciągnięcie pieniędzy z portfela, ale wystarczy wiedzieć, które składniki pomagają, które preparaty są godne zaufania i tyle. Na pewno nie warto
kupować w ciemno pierwszego lepszego specyfiku.”

Jakich preparatów szukać?

Na pytanie „Jak powiększyć penisa?” zatem najlepsza odpowiedź brzmi: stosować naturalne środki, które wpływają na jego wielkość i ogółem poprawiają życie seksualne. Mogą one zawierać takie składniki jak Tribulus Terrestris (czyli Buzdyganek Naziemny), korzeń Macy, żeń-szeń czy palma sabałowa. Naturalne środki w postaci tabletek lub kapsułek nie powodują żadnych skutków ubocznych, są łatwe w stosowaniu, no i po prostu skuteczniejsze. A jak działają?

Doktor Jóźwiak: „Wszystko zależy od użytych składników. Najpopularniejsze są te, które poprawiają chłonność ciała jamistego prącia. Większa chłonność sprawia, że do penisa może napłynąć więcej krwi, co przekłada się na rozmiar. Oczywiście nie dzieje się to z dnia na dzień. To tak jak z budowaniem masy mięśniowej na siłowni. Im dłużej trenujesz, tym masz lepsze wyniki. I oczywiście bądźmy racjonalni. Nie powiększymy penisa o 20 cm, to niemożliwe. Ale 5-6 cm? Powinno się udać.”

Jakie suplementy są najskuteczniejsze?

Wyżej wymienione składniki znajdziemy w takich suplementach na powiększenie penisa, jak np. Penitica, PeniSize, PeniBig czy PeniSizeXL. Na polskim rynku najpopularniejszy jest PeniSizeXL, który, według dystrybutora, może powiększyć penisa nawet o 7,7 cm i może pochwalić się dobrą opinią wśród ekspertów. Doktor Jóźwiak: „Dobrych preparatów na powiększenie penisa jest sporo, trudno tu jakieś wymieniać konkretnie z nazwy, żeby nie robić kryptoreklamy. Osobiście mężczyznom, którzy przychodzą do mnie z takimi problemami polecam PeniSizeXL. Ostatnio najczęściej ten ostatni, bo tak się złożyło, że znam zagranicznych uczonych, którzy pracowali nad jego składem i mogę zapewnić, że to wybitni fachowcy. Atutami tych kapsułek jest optymalny skład, no i przede wszystkim skuteczność. Zwykle pacjenci po poleceniu im PeniSize już nie wracają. Wnioskuję, że dlatego, że pozbyli się problemu. Czasem niektórzy dzwonią podziękować za pomoc. Dla niektórych sprawa większej męskości jest naprawdę ważna.”

Co mówią użytkownicy preparatów?

Internet jest pełen dobrych recenzji PeniSizeXL. Na jednym z for dotyczących męskiego zdrowia trafiliśmy na wpisy mężczyzn, którzy stosowali i polecali innym PeniSize. Poprosiliśmy ich o opinie o tym produkcie i krótką historię. Obaj się zgodzili, choć nie pozwolili na ujawnienie swoich dokładnych danych.


Karol z dużego miasta na Pomorzu
:
„Problem miałem z tym, że seks z żoną nie był dla niej przyjemny. Nie miała orgazmu. I żadne zmiany pozycji nie pomagały. Musiałem szukać innych rozwiązań, bo to kiepska sprawa, kiedy nie sprawdzasz się jako facet. Używałem najpierw „przedłużacza”, czyli ekstendera. Nosisz takie coś przez kilka godzin dziennie na penisie, efekt mizerny, poza tym niewygodne i drogie. Dopiero potem dowiedziałem się o kapsułkach. Wybrałem PeniSizeXL, bo miał najlepsze opinie. Co tu dużo gadać, 4 miesiące stosowania, 5 cm dłuższy penis. Tyle mi wystarczyło. Mojej żonie na szczęście też. I tyle, żadna filozofia. Ale dużo facetów dalej nie ma pojęcia, że coś takiego jest możliwe, więc warto o tym mówić.”

Jak powiększyć penisa

Preparaty na powiększenie penisa można zatem śmiało polecić każdemu mężczyźnie, który chce poprawić własną samoocenę, poprawić zdolności łóżkowe i pozbyć się kompleksów.

tabletki na penisa

PeniSizeXL – skład

Suplement zawiera następujące składniki:

Palma sabałowa – podnosi libido oraz wzmacnia erekcję i wydłuża czas organizmu. Chroni prostatę przed rozrostem oraz testosteron przed szkodliwą zamianą na dihydrotestosteron.

Liść Damiana – poprawia sprawność seksualną oraz zwiększa produkcję spermy. Wzmacnia erekcję, podnosi libido oraz wydłuża czas stosunku.

Korzeń maca – zwiększa libido oraz wzmacnia erekcję. Wspomaga produkcję spermy oraz zwiększa ruchliwość plemników, co wpływa na płodność. Zawiera w składzie cenne aminokwasy, które odpowiadają za sprawny dopływ krwi do penisa, dzięki czemu ulega powiększeniu. Jednym z aminokwasów zawartych w składzie suplementu jest arginina.

Żeń-szeń – od wieków uznawany jest za sposób na zaburzenia erekcji oraz wzmocnienia sprawności seksualnej. W jego składzie znajdują się ginsenozydy uwalniające w organizmie tlenek azotu, który zwiększa dopływ krwi do penisa, w efekcie czego staje się większy.

Muira Puama – składnik ten często stosowany jest przez mężczyzn jako środek, który likwiduje problemy seksualne t.j. przedwczesny wytrysk. Poza tym pozwala osiągnąć silne i dłuższe orgazmy oraz podnosi sprawność seksualną.

Tribulus Terrestris – wpływa na uwalnianie tlenku azotu, który magazynuje się w nerwach ciał jamistych prącia. Dzięki temu następuje ich powiększenie, a penis staje się dłuższy i grubszy. Zwiększa produkcję spermy oraz poziom wolnego testosteronu, dzięki czemu następuje wzrost sprawności seksualnej.

PS. UWAGA! Produkty na powiększenie penisa najlepiej kupować na ich oficjalnych stronach.
PeniSizeXL – oficjalna strona produktu – www.penisizexl.pl

 

About Post Author