whitify cena opinie wybielanie
Produkty

Whitify cena opinie [promocja!] wybielanie zębów w domu

ostatnio modyfikowane

Whitify – profesjonalny zestaw do wybielania zębów.

Prawidłowe dbanie o higienę jamy ustnej już dawno przestało polegać wyłącznie na myciu zębów zwykłą pastą dwa razy dziennie. Niestety co co jemy i pijemy wpływa negatywnie na wygląd uzębienia. Z czasem pojawiają się nieestetyczne przebarwienia, które trudno wyeliminować. Szkliwo ciemnieje i traci swój naturalny biały odcień. Przyczyn jest wiele, ale skuteczna metoda tylko jedna. Dzięki Whitify odzyskasz biel swojego uśmiechu.

Wybielanie zębów staje się co raz bardziej popularne. Jednak ze względu na spore koszty a także często lęk przed dentystą warto skorzystać z profesjonalnego zestawu Whitify do wybielania zębów w warunkach domowych. Wybielanie w gabinecie dentystycznym jest bardzo drogie i wymaga przynajmniej kilku wizyt, aby osiągnąć widoczne rezultaty. Domowe wybielanie zębów to doskonała alternatywa dla gabinetów dentystycznych. Idealnie skomponowane zestawy, zawierające skrupulatnie wyselekcjonowane składniki aktywne, pozwolą na uzyskanie efekty niczym od dentysty.

Taki zestaw świetnie się sprawdzi jednak wciąż zachęcamy do odwiedzenia swoich dentystów i regularnych wizyt kontrolnych.

Whitify – zestaw do domowego wybielania zębów.

Zestaw Whitify składa się z kilku elementów, wzajemnie się uzupełniających:

 • profesjonalny żel oczyszczający, zawierający nadtlenek wodoru, który powszechnie jest stosowany w gabinetach dentystycznych, dodatkowo wyciąg z aloesu wykazuje skuteczne działanie w niwelowaniu nadmiaru gromadzącej się płytki nazębnej a sok z granatu zapewnia perfekcyjną ochronę przeciwbakteryjną, z kolei mentol gwarantuje orzeźwiający, świeży oddech;
 • elastyczne nakładki na łuki zębowe, które pokrywa się odpowiednią porcją żelu oczyszczającego;
 • lampy LED, które maksymalizują i podbijają efekt wybielania;
 • do zestawu dołączony jest wzornik odcieni zębów, przy pomocy którego można dopasować stopień wybielania
 • do indywidualnych preferencji;
  szczegółowa instrukcja obsługi.

Wybielanie zębów w domu przy użyciu Whitify.

Domowe wybielanie zębów za pomocą zestawu Whitify opiera się przede wszystkim na wspólnym działaniu dwóch najważniejszych elementów jakimi są: aktywny żel wybielający zęby oraz lampa LED, która intensyfikuje proces wybielania i widocznie przyspiesza rezultaty działania składników aktywnych zawartych w żelu.

Światło LED nie jest nowością. Używane jest bardzo często podczas profesjonalnych zabiegów wybielania uzębienia w gabinetach dentystycznych. A teraz każdy zyskał możliwość wykorzystania jego potencjału w zaciszu domowym. Światło LED działa bezpośrednio na powierzchnię szkliwa zęba, a dokładnie na zewnętrzną jego warstwę co w połączeniu z działaniem żelu pozwala uzyskać bardzo zadowalające efekty, o których wcześniej można było tylko pomarzyć. Światło aktywuje składniki aktywne zawarte w żelu wybielającym, co jeszcze bardziej aktywuje efekt wybielania.

Korzystanie zarówno z żelu oczyszczającego jak i światła LED jest całkowicie bezpieczne. Żel zawiera naturalne składniki i wyciągi roślinne, które generalnie w większości przypadków nie wywołuje negatywnych skutków ubocznych. Jedynym minusem może być fakt wystąpienia u niektórych osób nadwrażliwości zębów spowodowanej działaniem nadtlenku wodoru.

Żel wybielający Whitify pozbawiony jest fluoru, który w ostatnim czasie zaczął wzbudzać bardzo wiele kontrowersji. Czy słusznie? Ta ocena należy wyłącznie do Was.

Aby wykorzystać w pełni potencjał domowego wybielania zębów przy użyciu zestawu Whitify rekomendujemy jego regularne użytkowanie przez sześć kolejnych dni. Pojedynczy zabieg, trwa około 30 minut.

Warto pamiętać o przeciwwskazaniach, które dotyczą korzystania z Whitify. Należą do nich:

 • posiadanie koronek zębowych,
 • obecność stałego aparatu korekcyjnego na zębach.

Po zakończonym zabiegu producent zaleca umycie zębów pastą, która oczyści jamę ustną z wszelkich pozostałości po produkcie wybielającym.

Whitify – jak używać

Cały zabieg przedstawiamy w kilku punktach:

 1. umyj dokładnie zęby i wypłucz jamę ustną, tak aby usunąć wszystkie pozostałości pasty,
 2. podłącz do lampy LED dołączonej do zestawu elastyczną nakładkę i nałóż na nią niewielką ilość żelu z dołączonej strzykawki, w sumie około ¼ jej pojemności.
 3. następnie umieść ją na łuku zębowym, uważając, aby żel nie miał jakiegokolwiek kontaktu z dziąsłami i tkankami miękkimi,
 4. trzymaj nakładkę w jamie ustnej przez pół godziny (nakładka absolutnie nie przeszkadza w wykonywaniu innych czynności),
 5. po upływie 30 minut usuń nakładkę, następnie odłącz ją od lampy LED, dokładnie wypłucz,
 6. na końcu umyj zęby w celu pozbycia się resztek żelu.

W celu podtrzymania uzyskanych rezultatów zalecamy regularne używanie pasty Whitify Carbon. Jest to doskonałe uzupełnienie cykli wybielania zębów. Dzięki regularności i intensyfikacji zestawu wybielającego Whitify oszczędzisz na wybielaniu zębów w gabinecie dentystycznym.

Whitify – opinie użytkowników.

Dzięki połączeniu niezwykle wysokiej skuteczności i prostej, wręcz intuicyjnej obsłudze, zestaw do wybielania Whitify cieszy się w pełni zasłużonymi pozytywnymi opiniami użytkowników.

Nie tylko osoby, które z niego korzystały ale również niezliczona rzesza specjalistów poleca go do samodzielnego przetestowania. Atuty przemawiające na korzyść Whitify to niesamowita prędkość działania a także zauważalna skuteczność i zadowalające rezultaty w naprawdę krótkim czasie.

Zestaw Whitify doskonale radzi sobie nawet z dosyć ciężkimi przebarwieniami, spowodowanymi paleniem papierosów czy nadużywaniem kofeiny zawartej w kawie i herbacie.

Jego skuteczność zapewniona jest przed zastosowanie profesjonalnych substancji wybielających i wspomagających higienę jamy ustnej. Nie musisz wierzyć w to co czytasz. Możesz sprawdzić to na własnej skórze… tfuu zębach.

Whitify – wybielanie zębów- cena, gdzie kupić.

Aby zapewnić sobie pełne bezpieczeństwo podczas używania zestawu wybielającego zęby Whitify warto zamówić zestaw za pomocą oficjalnej strony producenta. Jest to zarazem gwarancja, że otrzymany produkt będzie oryginalny i nie będzie podróbką. Wybielanie zębów stało się popularne. Wiąże się to niestety ze wzrostem oszustów i licznych podróbek takich preparatów. Kupując zestaw z niepewnego źródła narażasz swoje zdrowie i nie masz pewności co znajduje się w środku opakowania.

Cena podstawowego zestawu Whitify, na który składają się wyżej wymienione elementy to 169 złotych. Jednak później producent umożliwia opcję dokupienia samego żelu. Tym samym cena trzech strzykawek żelu oczyszczającego to zaledwie 59 złotych.

Strona producenta oferuje różne możliwości płacenia: zaczynając od tradycyjnego przelewu bankowego, poprzez serwis płatności PayPal, aż do możliwości zapłaty kurierowi przy odbiorze.

Producent zapewnia całkowitą anonimowość, a wysyłka przychodzi w eleganckim a przede wszystkim dyskretnym opakowaniu.

Nie czekaj i skorzystaj już dziś z profesjonalnego wybielania zębów w swoim zaciszu domowym. Whitify to gwarancja bezpieczeństwa i świetnych efektów w krótkim czasie. Nie musisz już rezygnować z przyjemności picia kawy czy innych nawyków.